Menu

ECR 2020

Click here to read online
 
 
Banner
 
 
     
 
Srdečne vítame našich priateľov zo Slovenska!

Európsky rádiologicý kongres (ECR) 2020 sa blíži a my Vám s radosťou oznamujeme našu ‘ESR Meets Slovakia’ sekciu. Naším cieľom je budovať blízke vzťahy s hosťujúcimi krajinami na ECR a upriamiť pozornosť na rádiologickú kvalitu každej krajiny.

Pri tejto významnej príležitosti by sme radi oslovili všetkých našich slovenských členov a kolegov a vyzvali Vás na predkladanie abstraktov, registráciu a účasť na ECR 2020.

ECR 2020 sa bude konať 11.-15. marca vo Viedni, v Rakúsku.

Európsky rádiologický kongres
 
     
 
Predkladanie abstraktov na ECR 2020 je otvorené do 10. októbra

Zohrajte svoju úlohu na ECR 2020 a pomôžte nám z neho urobiť úžasný vedecký úspech. Prijímame abstrakty v nasledujúcich kategóriách:

Predkladajte abstrakty teraz!
 
     
 
Registrujte sa teraz za mimoriadny znížený poplatok

Buďte medzi prvými a získajte výhodu skorej registrácie v podobe zníženého poplatku.

Ďalšie zľavy sú dostupné pre lekárov v špecializačnej príprave, študentov, rádiologických asistentov, vedúcich nemocníc a zdravotné sestry.

Príďte do Viedne a zistite prečo bola nedávno zvolená jedným z najlepších miest pre život na svete.

Registrujte sa teraz
 
     
 
ECR 2020 Podporné programy

 

Invest in the Youth

Každý rok ESR podporí 1400 mladých profesionálov počas vzdelávania poskytnutím bezplatnej registrácie na ECR a pobytového poukazu. Uchádzači musia predložiť abstrakt na ECR 2020 a byť aktívnymi členmi ESR na rok 2019.

Shape your Skills

‘Shape your Skills’ program je financovaný výlučne z prostriedkov ESR a slúži na podporu kontinuálneho profesionálneho rozvoja rádiologických asistentov udelením bezplatnej registrácie na ECR a pobytového poukazu. Uchádzači musia predložiť abstrakt na ECR 2020 a byť aktívnymi členmi ESR na rok 2019.

Podporné programy
 
     
 
ECR 2020 Vedecký program teraz online

Od prednášok na ústrednú tému od Nobelových laureátov po doškoľovacie kurzy, od praktických cvičení v oblasti intervenčnej rádiológie po semináre o ultrazvuku, od “Children in Focus” po fascinujúci svet umelej inteligencie, ECR 2020 ponúka širokú škálu tém, vzdelávacích foriem a príležitostí na odbornú prípravu pre všetkých.

Prezrite si vedecký program tu
 
< Späť
(c)2019 - 2024 Slovenská rádiologická spoločnosť | Podmienky používania stránky